Novinky

Novinky

Globálne najznámejšia a najrozšírenejšia pivná značka Heineken má bohatú históriu a originálny pôvod. V roku 1873 bol Gerard Heineken tak hrdý na kvalitu svojho prémiového svetlého piva, že sa rozhodol dať svoje meno na každú jednu fľašu, ktorá opustila tento rodinný pivovar. Dnes, o štyri generácie neskôr, táto neúnavná oddanosť kvalite vyústila do 25 miliónov pív značky Heineken, ktoré si denne vychutnávajú ľudia v 192 krajinách!

Heineken si dáva záležať na výbere vysoko kvalitných ingrediencií ako i na kvalite výroby piva po celom svete. Pivo sa varí z najčistejšej mäkkej vody, najušľachtilejšieho jačmenného sladu v Európe, chmeľu bez prísad a stabilizátorov. Nenapodobiteľnú čerstvú chuť a vôňu mu zabezpečujú výnimočné kvasinky A-Yeast®. Výroba je kontrolovaná a výrobné postupy sú prísne dodržiavané, aby Heineken chutil na celom svete rovnako.

Svetlý ležiak s príjemnou horkou chuťou, čírou farbou a jedinečnou sviežosťou si na Slovensku môžete vychutnať v ikonickej fľaši a v mnohých vybraných prevádzkach ako aj u nás ako čapované pivo

Značka Zlatý Bažant predstavuje tradičné slovenské pivo, ktoré sa dlhodobo teší veľkej obľube domácich fanúšikov pivnej chuti, ale aj odborníkov zo zahraničia.

História značky siaha do roku 1969, kedy bol založený aj pivovar v Hurbanove. Už od začiatku prinášal Zlatý Bažant inovácie, keď bolo ako prvé pivo v Československu plnené do plechoviek. Aj vďaka tomu sa v roku 1977 vyvážal Zlatý Bažant z Hurbanova už do 12 krajín rôznych svetových kontinentov. Medzi ďalšie inovácie značky, ktoré nasledovali, patrili napríklad nová, na mieru vytvorená fľaša s embossingom alebo twist-off fľaša s otočným uzáverom. Sladovňa v hurbanovskom pivovare je zároveň v súčasnosti najväčšou a najmodernejšou v regióne strednej a východnej Európy, vďaka čomu sa pre výrobu piva Zlatý Bažant využíva len prvotriedny slad vlastnej produkcie.

Pivo Zlatý Bažant sa vyznačuje stredne silnou, príjemnou horkosťou. Medzi najobľúbenejšie pivá na trhu ho zaraďujú stredne plná chuť a primeraná rezkosť, jemná chmeľová vôňa žateckého chmeľu a sýta, žiarivo zlatožltá farba, ktorú mu prepožičiava najmä vlastný slad.
Zlatý Bažant je dlhodobo najviac vyvážaným či licenčne vyrábaným slovenským pivom v zahraničí. Na celom svete sa ročne predá spolu viac ako 1 milión hektolitrov, čo predstavuje viac ako dvesto miliónov veľkých pív Zlatý Bažant.
 

Vďaka širokému portfóliu si pivo Zlatý Bažant spotrebitelia môžu vychutnať ako 10-stupňové svetlé výčapné pivo, 12-stupňový svetlý ležiak, tmavé výčapné pivo a tiež ako prvé slovenské pivo úplne bez alkoholu – Zlatý Bažant 0,0%.
Navyše, v roku 2016 sa pivovarníci v Hurbanove inšpirovali najstarším zachovaným varným listom piva Zlatý Bažant z roku 1973, výsledkom čoho je výnimočný, až 6 týždňov varený ležiak Zlatý Bažant ’73, ktorý s istotou zaujme nejedného pivára svojou podmanivou vôňou a plným, vyváženým telom.
V roku 2018 priniesol hurbanovský pivovar na slovenský trh Zlatý Bažant 0,0% - prvé slovenské pivo úplne bez alkoholu, ktoré si zachováva svoju plnú pivnú chuť. Je reakciou hurbanovského pivovaru na moderné trendy v životnom štýle spotrebiteľov a je určené všetkým, ktorí nechcú robiť kompromisy medzi plnou pivnou chuťou a obsahom alkoholu.

Krušovické pivo je znalcami vysoko cenené pre svoju vskutku kráľovskú chuť, prémiovú kvalitu a viac ako 400-ročnú tradíciu.

Tajomstvo kráľovskej chuti spočíva aj v ušľachtilých ingredienciách. Krištáľovo čistá voda pochádza z artézskych studní Křivoklátskych lesov, ktoré patria do biosférickej rezervácie UNESCO. Ďalšími vzácnymi ingredienciami sú svetoznámy žatecký chmeľ a prvotriedny slad z odrôd jačmeňa, skladovaný v českých sladovniach. Vďaka používaniu výhradne českých surovín sa pivo Krušovice môže hrdiť chráneným zemepisným označením „České pivo“.

  • Krušovice 10° – Zlatá pivní pečeť 2016 (2. miesto); České pivo 2015 (3. Miesto); Pivo České Republiky 2014 (1. Miesto)
  • Krušovice Imperial – World Beer Awards (1. Miesto v kategórii ležák plzenského typu)

 

Na Slovensku ako aj u nás si môžu milovníci tohto prémiového piva vybrať v podnikoch čapovanú „desiatku“ – pivo svetlej farby s vyváženou horkosťou, bohatou penou a výrazným „řízem“.

Kontakt

Dvorec 66, 956 55, Slovensko

gabrielakuchova@gmail.com

Otváracia doba

Pon - So 10:00 - 20:00

Nedeľa  Zatvorené

Rozvoz 11:00 - 20:00

Objednávky Pizze


Viac na stránke rozvoz pizze

Mobil: 0917 630 200

Sledujte nás aj na